İsgtagram İSG Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Platformu Nedir?

BİZ KİMİZ

İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yapılan sosyal medya paylaşımlarında İSG profesyonellerini bir araya getirecek, birlik, beraberlik, bir, iri ve diri olabilecek bir gönüllü sosyal medya hareketine ihtiyaç olduğunu gördük. Zira sosyal medyada ki gruplar dağınık ve her birinin amaçları farklı olan yapılardı. Her İSG profesyonelinin kendisinden bir şey bulabileceği ve sosyal medyanın gücünü kullanabileceğimiz ‘İsgtagram İş Sağlığı ve Güvenliği Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Platformu’ markasını kurduk. Bu platforma kısaca isgtagram adını verdik.

İsgtagram tarafsız, bağımsız, çıkar çatışmalarına yer vermeyen ve tamamen gönüllülük ilkesine sadık kalacak şekilde çalışmalarına başlamak için Burak TUNA tarafından kurulmuştur. Burak TUNA hakkında bilgi almak için www.buraktuna.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İsgtagram olarak; iş sağlığı ve güvenliği alanında tüm paydaşlarımızın veya kişilerin göndereceği her türlü bilgi, belge, doküman, veri, analiz, anket, fotoğraf, video paylaşmaya; görüş, istek, öneri ve tartışmalara açık bir platformdur.

VİZYONUMUZ

İş sağlığı ve güvenliği alanında global ölçekte en geniş kitleye ulaşan en büyük sosyal sorumluluk platformu ve meslek topluğu olmak.

MİSYONUMUZ

Tarafsız, bağımsız, çıkar çatışmalarına yer vermeden tamamen gönüllük amacıyla çalışıp iş sağlığı ve güvenliği alanında İSG profesyonellerinin mesleki gelişimini sağlamak ve çalışanlar da İSG bilincini artırarak İSG kültürü oluşumuna katkıda bulunmak.

AMACIMIZ

İSG Profesyonelleri arasında birlik, beraberlik, dayanışma, paylaşma ve sağduyuyu ruhunu oluşturarak, İSG camiasının bir, iri, diri ve sağlam olarak kenetlenmesini sağlamak.